Zara’ya elveda derken İstanbul’a merhaba demek

Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu İşletme bölümü 2024 numaralı öğrenci artık okuldan mezun oldu. Mezun oldu dediysek diplomayı hemen almadık tabiki alttan kalan dersleri verince diplomamı alabileceğim. Yeni bir işletme bölümüne başlayacağım için 3. sınıftan devam edebilme şansını kullanarak diplomamı yeni üniversiteye teslim edip tekrar öğrenci moduna döneceğim.

İyi gün de geçti kötü günde.. Şimdi iyi geçti diye kötüyü unutmadıkya hele hele kötü geçti diye iyiyi hiç unutmadık. Kötülük yapanın yanına kalmadığı bu etme bulma dünyasında iyilik yapanın iyiliği asla yanına kalmadı. Sevgili hocalarımı ve ilçede bulunan arkadaşlarımı değil bir okul bitince unutmayı bir ömür unutmayacağım bu insanları bir kez daha anmak istiyorum. Bu yazıyı eminim hiç birisi okumayacak, okuması içinde hiç bir girişimde bulunmayacağım. O yüzden teşekkür etmek daha kolay oluyor 🙂

Neyse fazla uzatmaya gerek yok. Maksat yazı olsun google amca niye güncellemiyor diye hesap sormaya gelmesin. 🙂

Zara defterini kapatırken İstanbul macerası başlıyor. Maceranın başlangıç noktası olan E-ticaret ile faaliyet gösteren bir firmada proje geliştirme ve tasarım grubunda görevlerinde iş başı yapıyorum. Hepimize hayırlı olması dileğiyle..

Bir Cevap Yazın