Örgü – Dantel

Örgü ve Dantel örneklerini ele alan projemizde çok sayıda çeşit ve sürekli güncel içerik yer almaktadır. Emeği geçen herkese teşekkür ederek sevgimin bir kat daha artmasını sağlayan bu siteyi bende sevmeye başladım.  : )

– Web sayfasını ziyaret etmek için linki tıklayınız,

Örgü Modelleri

Google Sandbox kurbanlarına geçmiş olsun

Açılışının henüz 74. günü olmasına rağmen günlük tekili 2k-4k arasında değişen sevgili arkadaşım Salih’ in web sitesi olan kulturfestivali.net artık sandbox kurbanı. Öncelikle Salih’e geçmiş olsun diyerek söze başlayalım ve arkasından sandbox hakkında kısa bilgiler verelim.

Okumaya devam et “Google Sandbox kurbanlarına geçmiş olsun”

Manşet Haberler Oluşturmak

Sitenize manşet haber oluşturmak için css veya javascript bilmenize gerek yok. Sadece dosyayı indirip kendi sitenize göre düzenlemeniz yeterli.

Okumaya devam et “Manşet Haberler Oluşturmak”

Mause üzerine gelince değişen resim kodu

Mause üzerine gelince değişen resim kodunu yayınlayalım.

Yapacağınız şey script kodunu <head></head> kodunun içine yapıştırmak ve resime link vererek linke alttaki kodları eklemek.

Okumaya devam et “Mause üzerine gelince değişen resim kodu”

Yüklediğiniz bir yazılımı tamamen kaldırmak

Bilgisayarınıza yüklediğiniz fakat kaldırdığınızı sandığınız halde her yerde bu programın artıkları ile karşılaşmak canınızı sıkabiliyor. Artıklarını silmek veya kaldıramadığınız programlarınız var ise çözümü çok kolay. Programı bilgisayarınıza yüklüyorsunuz ve exe dosyasını açıyorsunuz. Bilgisayarınıza yüklenmiş tüm oyun, program ve paketler önünüzde listelenir.

Okumaya devam et “Yüklediğiniz bir yazılımı tamamen kaldırmak”

Gizli dosya ve klasörleri gösterme

Son zamanların en yaygın ve en pislik virüsü olan truva atı bilgisayarımıza girdiği zaman gizli klasörleri engelliyor. Klasör seçeneklerinden gizli klasörleri aktif etsek dahi yine iptal ediyor.

Okumaya devam et “Gizli dosya ve klasörleri gösterme”