Adobe Fireworks CS5 Style dosyaları

Web dünyasının bel kemiği olan Adobe, grafik konusunda Fireworks ile birlikte web 2.0 dünyasının değişilmezi haline geldi. Fireworks ile web 2.0 çalışmaları yaparken ileri derecede grafik bilmeye gerek kalmıyor. Eğer Firework kullanmayı orta seviyede biliyorsak bu sayfaları kullanarak bir birinden güzel çalışmalar elde edebiliriz.

 

Okumaya devam et “Adobe Fireworks CS5 Style dosyaları”

Zara’ya elveda derken İstanbul’a merhaba demek

Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu İşletme bölümü 2024 numaralı öğrenci artık okuldan mezun oldu. Mezun oldu dediysek diplomayı hemen almadık tabiki alttan kalan dersleri verince diplomamı alabileceğim. Yeni bir işletme bölümüne başlayacağım için 3. sınıftan devam edebilme şansını kullanarak diplomamı yeni üniversiteye teslim edip tekrar öğrenci moduna döneceğim.

Okumaya devam et “Zara’ya elveda derken İstanbul’a merhaba demek”

This connector is disabled. Please check the “editor/filemanager/connectors/php/config.php” file hatası

Bu hata FCK Editor ile dosya yükleme bölümünü kullanmak istiyorsanız upload menüsünü açtığımızda karşımıza çıkıyor.Bu aslında bir hata veya sorun değil sadece FCK Editor bir güvenlik önlemi olarak algılamış.Çözümü oldukça basit olan bu hata FCK Editor config dosyasında kolay bir ayar ile hemen düzeltilebiliyor.

Okumaya devam et “This connector is disabled. Please check the “editor/filemanager/connectors/php/config.php” file hatası”

Örgü – Dantel

Örgü ve Dantel örneklerini ele alan projemizde çok sayıda çeşit ve sürekli güncel içerik yer almaktadır. Emeği geçen herkese teşekkür ederek sevgimin bir kat daha artmasını sağlayan bu siteyi bende sevmeye başladım.  : )

– Web sayfasını ziyaret etmek için linki tıklayınız,

Örgü Modelleri

Google Sandbox kurbanlarına geçmiş olsun

Açılışının henüz 74. günü olmasına rağmen günlük tekili 2k-4k arasında değişen sevgili arkadaşım Salih’ in web sitesi olan kulturfestivali.net artık sandbox kurbanı. Öncelikle Salih’e geçmiş olsun diyerek söze başlayalım ve arkasından sandbox hakkında kısa bilgiler verelim.

Okumaya devam et “Google Sandbox kurbanlarına geçmiş olsun”