Zaralıların Buluşma Noktası

Sivas’ımızın – Zara İlçesini tanıtmak ve tüm zaralı hemşerilerimizi bir araya getirmeyi hedefleyen Zaralıyız.com için hazırlanan web sayfası aktif haldedir. Bizi tercih ettiği için Salih beye teşekkür ederim.

— Web sayfasını ziyaret etmek için linki tıklayınız,
www.zaraliyiz.com

 

Kültür Festivali

Türkiye’mizin bir birinden güzel şehirleri, ilçeleri, beldeleri ve köyleri için yapılan festivalleri duyuran ve kültürümüzü unutmamıza izin vermeyen Kültür Festivali için hazırlanan web sayfası aktif haldedir. Bizi tercih ettiği için Salihbeye teşekkür ederim.

— Web sayfasını ziyaret etmek için linki tıklayınız,
www.kulturfestivali.net

 

Yıldız-Doğan İnşaat

Sivas’ta inşaat ve sanayi sektörününün ileri gelen firmalarından Yıldız-Doğan İnşaat için hazırlanan web sayfası aktif haldedir. Bizi tercih ettiği için Sefer beye teşekkür ederim.

— Web sayfasını ziyaret etmek için linki tıklayınız,
www.yildiz-dogan.com

 

Css İle Detaylı Arka plan – Background Ayarları

Css ile yapılmış sayfalar için arka plan ayarı çok önemlidir. Kimi sitelerde arkaplanın üstte sabit kalmasını isteriz kiminde ise sayfa indikçe arka planında inmesini isteriz bu tip istekler için en detaylı listeye göz atabilirsiniz.

Okumaya devam et “Css İle Detaylı Arka plan – Background Ayarları”

Php İle Basit Sayfalama Kodu

Php ile en basit şekilde sayfalama kodunu yazalım. Php bilginiz olmasına hiç gerek yok. Sayfanızı html şekilde yapıp ismini .php diye kayıt etmek yerine basit bir php sayfa yapabilirsiniz.

Okumaya devam et “Php İle Basit Sayfalama Kodu”